eestikanal

EESTI KANAL on mõeldud sõnasaadete ja dokumentalistika sõpradele. 

SAATED

CARTE BLANCHE

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard

EESTI AJA LOOD

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

ERISAADE

Erisaade on ainus saade, mida saab usaldada! Just Erisaatest ammutab tark televaataja kogu eluks vajalikku informatsiooni. Erisaade toob ausa tööinimeseni nädala olulised sündmused, tirib stuudiosse nädala tõelise tegija ja viib reporteri sinna, kus isegi Kersna pole käinud! Saadet juhivad Võrumaa vahva värsisepp Contra, Karl Vaino lapselaps Urmas Vaino ja Gustav Naani vaarpoeg Johannes Naan.

HEAD UUDISED

Head uudised, kus saatejuhid Maire Aunaste ja Emil Rutiku teevad keerukat, aga vajalikku tööd: otsivad rahvale raskel ajal häid uudiseid. Igas saates on külalisteks inimesed, kes räägivad vaatajale oma kogemustest, mis on neid elus õnnelikumaks, paremaks ja sageli ka tervemaks teinud. Juttudele lisaks on ka kohapeal sündiv muusika ja muusikategijateks ei pruugi sugugi olla juba tuntud lauljad-pillimehed. 

MAAHOMMIK

Maal elavate inimeste igapäevastest töödest, probleemidest ja sündmustest. Ekraanile jõuavad ärksad ideed, tegusad inimesed ja huvitavad ettevõtmised.

MEIE INIMESED

Yes, in fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

õhtune ekspress

ETV ja Eesti Ekspressi koostöös valminud meelelahutuslik-ajakirjanduslik programm.

osoon

Osoon on saade loodusest. Loodus ja ümbritsev keskkond aga puudutab meid kõiki.

prillitoos

Eakatele inimestele mõeldud saade. 

tähelaev

Meelelahutuslik portreesaade meie aja kangelastest. Sõna saavad nad ise, nende lähedased ja vastasedki. See pole muidujututuba vaid tempokas reis meie tuntud ja armastatud inimeste siseilma.