eestikanal

EESTI KANAL on mõeldud ja loodud sõnasaadete ja dokumentalistika sõpradele.

Arhiivides on peidus sadu põnevaid sõna ja dokumentalistika saateid, millelt pühitakse nüüd tolm .Telerite ümber saab nüüd koonduda igas vanuses televaataja, et näha ajatuid mõttevahetusi ja saateid oma lemmik staaridega läbi aegade

ÜLEVAADE KANALIST

CARTE BLANCHE

Ajatud ja tabavad intervjuud Urmas Ott’i populaarses vestlusaates Eesti oma tähtedega.

EESTI AJA LOOD

Sissevaade Eesti ajaloo erinevatesse etappidesse.

ERISAADE

Erisaade on ainus saade, mida saab usaldada! Just Erisaatest ammutab tark televaataja kogu eluks vajalikku informatsiooni. Erisaade toob ausa tööinimeseni nädala olulised sündmused, tirib stuudiosse nädala tõelise tegija ja viib reporteri sinna, kus isegi Kersna pole käinud! Saadet juhivad Võrumaa vahva värsisepp Contra, Karl Vaino lapselaps Urmas Vaino ja Gustav Naani vaarpoeg Johannes Naan.

HEAD UUDISED

Head uudised, kus saatejuhid Maire Aunaste ja Emil Rutiku teevad keerukat, aga vajalikku tööd: otsivad rahvale raskel ajal häid uudiseid. Igas saates on külalisteks inimesed, kes räägivad vaatajale oma kogemustest, mis on neid elus õnnelikumaks, paremaks ja sageli ka tervemaks teinud. Juttudele lisaks on ka kohapeal sündiv muusika ja muusikategijateks ei pruugi sugugi olla juba tuntud lauljad-pillimehed. 

MAAHOMMIK

Maal elavate inimeste igapäevastest töödest, probleemidest ja sündmustest. Ekraanile jõuavad ärksad ideed, tegusad inimesed ja huvitavad ettevõtmised.

MEIE INIMESED

Mõtete vahetused ja nende tegemised meie omade inimestega läbi aja ja ruumi.

õhtune ekspress

ETV ja Eesti Ekspressi koostöös valminud meelelahutuslik-ajakirjanduslik programm.

osoon

Osoon on saade loodusest. Loodus ja ümbritsev keskkond aga puudutab meid kõiki.

prillitoos

Eakatele inimestele mõeldud saade. 

tähelaev

Meelelahutuslik portreesaade meie aja kangelastest. Sõna saavad nad ise, nende lähedased ja vastasedki. See pole muidujututuba vaid tempokas reis meie tuntud ja armastatud inimeste siseilma.